Zastřešení developerských projektů
Niltok celkový servis
ZÍSKAT NABÍDKU
Silnoproud a slaboproud
svěřte se do rukou odborníků
Nejen LED interiérové osvětlení
estetické, moderní a levné
budgetanalyst.jpg

Rozpočtář

Náplň práce:

  • Zpracování cenových kalkulací a přehledů jednotlivých zakázek
  • Příprava a sestavování podkladů pro nabídky společnosti
  • Tvorba cenové strategie a sestavování rozpočtů
  • Odpovědnost za správnost vytvořených rozpočtů
  • Technické zhodnocování projektů, hledání alternativ a variant
  • Administrativní činnost – objednávky a nákup
  • Zajištění a vedení dokumentace potřebné k rozpočtování
  • Příprava podkladů pro zajištění subdodávek
  • Komunikace se subdodavateli
  • Návrh změn a nápravných opatření v průběhu realizace projektu
  • Práce dle operativních pokynů nadřízeného

Co od Vás očekáváme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektrotechniky
  • Vyhláška 50/1978 Sb. §6 min.
  • Znalost práce na PC – MS Excel na pokročilé úrovni
  • Znalost projektové dokumentace
  • Komunikační schopnosti
  • Pečlivost a pracovní nasazení
  • ŘP skup. B

Nabízíme:

  • IČO – plat 50.000,-Kč – 60.000,-Kč
  • Zaměstnanec – smlouva na neurčito, plat 35.000,-Kč
  • Notebook, telefon

Kontakt