Zastřešení developerských projektů
Niltok celkový servis
ZÍSKAT NABÍDKU
Silnoproud a slaboproud
svěřte se do rukou odborníků
Nejen LED interiérové osvětlení
estetické, moderní a levné
projectmanager.jpg

Projektový manažer

Náplň práce:

  • Řízení projektu ve všech jeho fázích - plánování, realizace, kontrola, vyhodnocení a uzavření.
  • Stanovení časového a finančního plánu realizace projektu.
  • Sestavení, vedení a řízení projektového týmu.
  • Koordinace postupů prací a návazností činností v jednotlivých úkolech.
  • Řízení a kontrola kompletní dokumentace k projektu.
  • Řízení kvality projektu, včetně kontroly bezpečnosti práce.
  • Řízení všech dostupných zdrojů v projektu.
  • Kontrola dodržování harmonogramu prací, výstupů z projektu a jejich akceptace zúčastněnými stranami.

Co od Vás očekáváme?

  • Zkušenosti se samostatným řízením elektro projektů.
  • Nařízení vlády 194/2022 Sb. (dříve vyhláška 50)
  • Potřebné znalosti profese, plánovaní, návrhy postupů, práci se zdroji.
  • Samostatnost, preciznost, odpovědnost za výsledek.
  • Řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC

Nabízíme:

  • IČO – plat 80.000,-Kč – 90.000,-Kč
  • Zaměstnanec – smlouva na dobu neurčitou, plat 50.000,-Kč – 60.000,-Kč
  • Dle dohody auto, notebook, telefon, vše i k soukromému využití
  • Odměna z dokončeného projektu

Kontakt